همیار ماینر

استخراج ابری بیت کوین و اجاره ماینر

استخراج ابری یا کلود ماینینگ بیت کوین چیست؟

استخراج بیت‌کوین یک مسیر نوین برای کسب درآمد دلاری است؛ همیار ماینر این مسیر را با فراهم کردن شرایط کلودمایینگ در ایران، بدون نیاز به دانش فنی برای شما آماده و امکان پذیر کرده است.

استخراج ابری یا اجاره ماینر در واقع شراکت گروهی از سرمایه گذاران در زمینه استخراج بیت کوین به واسطه یک شرکت یا نهاد معتبر است. این اتفاق که چند سالی است در جهان بسیار مرسوم شده در ایران به واسطه شرکت همیار مایا رایان صنعت یا همیار ماینر انجام میشود. در این مدل استخراج، سرمایه‌گذاران نیاز به هیچگونه دانش فنی در این حوزه ندارند؛ علاوه بر آن استخراج بیت‌کوین هزینه‌ها و سختی‌های فراوانی مانند تعمیر و نگهداری از دستگاه‌های ماینر یا مجوز های مختلف قانونی دارد.


از طرفی یک شرکت کلود ماینینگ که دانش، ظرفیت، مجوز های لازم و سایر موارد اساسی مورد نیاز برای استخراج بیت‌کوین را به طور کامل دارد نیز برای افزایش سوددهی و بیشترکردن ظرفیت استخراجش نیاز به جذب سرمایه‌های بیشتر دارد.

درباره همیارماینر

همیار ماینر به عنوان معتبرترین شرکت استخراج بیت‌کوین با دو سال سابقه درخشان در امانت داری و حفظ و توسعه سرمایه ایرانیان در حوزه ارزهای دیجیتال مفتخر است، مسیر راهکارهای سرمایه گذاری مدرن را برای شما سهل و هموار میکند.

همیار ماینر معتبرترین شرکت کلود ماینینگ ایران به مدت دو سال است که در خدمت هموطنان عزیز در این زمینه فعالیت میکند. شما عزیزان میتوانید با ثبت‌نام و تکمیل رایگان پروفایل کاربری خود اولین قدم را برای ورود به این سرمایه گذاری امن و پرسود در زمینه استخراج بیت‌کوین انجام دهید.  • فارم های قانونی در تهران
  • قرارداد رسمی و تضامین معتبر
  • بزرگترین فارم بیت کوین در ایران
  • امکان بازدید از فارم بیت کوین

راهنمای کسب درآمد از همیارماینر

راه های کسب درآمد از همیارماینر

اجاره ماینر !
شما میتوانید در قدم اول با ساخت پنل کاربری و سپس خریداری یکی از پنل های اجاره ماینر همیار ماینر کسب درآمد دلاری را آغاز کنید.

همکاری در فروش !
همچنین میتوانید با معرفی دوستان خود برای سرمایه گذاری در همیارماینر در سود همیارماینر سهیم شوید .

راهنمای ثبت نام در همیار ماینر!
لازم به ذکر است شرکت همیار ماینر به عنوان تنها شرکت دارنده مجوز استخراج بیت کوین از وزارت صنعت معدن و تجارت در قلب شهر تهران و همچین عضو رسمی نظام صنفی رایانه‌ای کشور به دلیل عدم هماهنگی نهادهای متولی مورد بی‌مهری قرار گرفته و متاسفانه مدتی است که فیلتر شده است. منتها به دلیل پیگیری های جدی مدیران شرکت از نهاد های مربوطه و اخذ کامل مجوز لازم در این موضوع از بخش های ذی ربط در نظام جمهوری اسلامی، این موضوع نیز به زودی و در اسرع وقت مرتفع خواهد شد. پس فیلتر شکن خود را روشن کرده و با کلیک بر لینک زیر وارد دنیای سرمایه‌گذاری های مدرن شوید!

فارم های قانونی همیار ماینر

فارم های قانونی

همیار ماینر به کمک مزارع قانونی استخراج بیت کوین در قلب تهران، بیشترین سود ماینینگ را برای شما به همراه خواهد داشت.

ماشین حساب تخمین درآمد دلاری همیارماینر

! ماشین حساب تخمین درآمد دلاری

برای تخمین سود خود فقط کافی است مقدار سرمایه گذاری خود را در جدول زیر به تومان وارد کنید و دکمه محاسبه درآمد را فشار دهید

تخمین حدودی درآمد استخراج در همیار ماینر

�(پس از کسر هزینه های نگهداری)

قدرت استخراج یا مقدار سرمایه گذاری (تومان) را وارد کنید

در تماس باشید

همیار ماینر بروزترین سرویس استخراج ابری بیت کوین است که با شروع کار در سال 1398 تحت قالب شرکت همیار مایا رایان صنعت به شماره ثبت 563149 و مجوز استخراج رمز پول بیت کوین از وزارت صنعت، معدن و تجارت، با پایین آوردن هزینه های ماینینگ، سود این کسب و کار یعنی کلود ماینینگ را برای تمامی اقشار جامعه قابل دسترس تر کرده است.